google-site-verification: google91b43bb5b018c518.html
 
Homestart_witpatroon.png
Contacteer Home-Start Vlaanderen

 

Wens je meer uitleg over Home-Start, onze visie of heb je interesse om een Home-Start-werking uit te bouwen in je stad of gemeente? Contacteer dan Home-Start Vlaanderen.

 

Home-Start Vlaanderen

Naamsestraat 153-155 | 3000 Leuven

info@domovzw.be | 0497 55 56 28

Abonneer je op onze nieuwsbrief
Contacteer de Home-Start-werkingen

Hasselt: 

info@domohasselt.be

0479 61 98 43

Leuven: 

leuven@domovzw.be

0477 49 25 23

Ninove: 

ninove@domovzw.be

0496 15 28 90

Scherpenheuvel-Zichem:

scherpenheuvel-zichem@domovzw.be

0479 37 70 40

Vilvoorde: 

vilvoorde@domovzw.be

0497 55 56 33

Zaventem: 

zaventem@domovzw.be

0497 55 56 33

Aalst: 

aalst@domovzw.be

0492 06 31 11

Aarschot: 

aarschot@domovzw.be

0493 84 37 02

Beringen: 

beringen@domovzw.be

0492 42 72 68

Brussel: 

info@stapsteen.be

0487 95 08 69

Diest: 

diest@domovzw.be

0479 37 70 40

Haspengouw:

milena@domohaspengouw.be

0472 92 69 21

Homestart_witgroenpatroon.png

CONTACTEER ONS