google-site-verification: google91b43bb5b018c518.html
top of page
Homestart_witpatroon.png
Contacteer Home-Start Vlaanderen

 

Wens je meer uitleg over Home-Start, onze visie of heb je interesse om een Home-Startwerking uit te bouwen in je organisatie, stad of gemeente? Contacteer dan Home-Start Vlaanderen.

 

Home-Start Vlaanderen

Naamsestraat 153-155 | 3000 Leuven

​info@homestartvlaanderen.be 

Karlien Craps, algemeen coördinator | 0497 55 56 28

Karolien Tossyn, administratief medewerker | 0499 28 48 26

Contacteer de Home-Start-werkingen

Aalst: 

aalst@homestartvlaanderen.be

0492 06 31 11

Aarschot: 

aarschot@homestartvlaanderen.be

0493 84 37 02

Brussel: 

info@stapsteen.be

0487 95 08 69

Diest - Scherpenheuvel-Zichem: 

diest@homestartvlaanderen.be

0493 84 37 02

Haspengouw:

ellen@domohaspengouw.be

0472 50 89 17

Hasselt: 

info@domohasselt.be

0479 61 98 43

Herent:

herent@homestartvlaanderen.be 

0498 57 00 36

Leuven: 

leuven@homestartvlaanderen.be

0492 43 67 09

Lier: 

lier@homestartvlaanderen.be

0491 75 47 22

Ninove: 

ninove@homestartvlaanderen.be

0496 15 28 90

Vilvoorde: 

vilvoorde@homestartvlaanderen.be

0497 55 56 33

Zaventem: 

zaventem@homestartvlaanderen.be

0492 43 54 65

Homestart_witgroenpatroon.png

CONTACTEER ONS

bottom of page